Historie závodu

V roce 2014 se parta lidí, skládajících se ze dvou běžců, jednoho poloběžce a jednoho absolutního nesportovce, rozhodla uspořádat triatlonový závod, který si získá silné jméno v kategorii ostatních amatérských triatlonových závodů. Oba běžci byli nadšení, poloběžec na rozpacích a nesportovec si šel vygooglovat z čeho že se ten závod skládá 😊

Z nadšení této party vznikl závod, dalo by se říct že událost, na kterou Vaše svaly jen tak nezapomenou. Všechno probíhá na pohodu, s humorem a klidem. Hlásí se k nám závodníci bez jakékoliv zkušenosti i ostřílení profíci. Jedno je pro všechny společné. Vítězství není důležité, protože zážitek nemusí být pozitivní, stačí když je intenzivní a ten Vám s radostí garantujeme. U nás vyhrává každý.

A pokud jste zaměřeni materiálně vězte, že díky našim super sponzorům, nikdo neodchází s prázdnou. Krásná příroda, super parta lidí, kiosek a spousty, spousty humoru zažijete na „Níhovském triatlonu“. V případě smysluplných dotazů nebo s nabídkou sponzoringu se na nás neváhejte obracet.